Posíláme dárky dětem do FN Ostrava. Pomůžete nám?

1160x441-Vyberte dárek pro dítě

Sdílejte radost z Vánoc s těmi, kdo měl menší štěstí

Laskavost je tím, co dělá člověka člověkem. Podělte se o sváteční náladu s malými pacienty FN v Ostravě. Prožívání Vánoc je vždy něco společného. Je to prostě v lidské povaze - sdílené štěstí je dvakrát větší a sdílené neštěstí je dvakrát lehčí. Každý z vás, kdo může přinést kapku zázraku do života jiných, má šanci připojit se k naší akci.

Jak vykouzlíte úsměvy na dětských tvářích?

Umístili jsme do speciální kategorie výrobky, které vrchní sestry z FN v Ostravě vybraly pro své malé pacienty. Uděláte obrovskou radost, pokud se tam mrknete a vyberete k nákupu o dárek navíc nebo i samostatně, do poznámky uveďte, že v objednávce je dárek pro FNO. Naše šikovná kolegyně Oksanka, která se stará o potřeby zákazníků, Vám pomůže s jakýmikoli dotazy. Je to snadné, ale opravdu smysluplné.

Jako autoři nápadu se samozřejmě také podílíme na obdarování nemocných dětí. Všechny dary na vlastní náklady zabalíme a odvezeme na místo určení.  A jak se nám daří se sbíráním dárků, sledujte na našem Facebooku. Budeme informovat o průběhu akce a předání darů příjemcům.  Nechceme, aby nikdo, a už vůbec ne děti, prožívali Vánoce s pocitem strachu a odloučení. Dárek je pro děti v nemocnici jakousi zprávou ze světa zvenčí, že nejsou samy a někdo na ně myslí. Chceme přinášet jen dobré noviny. Jste s námi?

1160x441-Vyberte dárek pro dítě, které stráví Vánoce v nemocnici